Organisatie

Telefoonnummer kantoor: +31 (0)53 - 431 54 00

Algemeen e-mailadres: kantoor@sonnevanck.nl

 

Daniël van Klaveren
Artistiek directeur
daniel@sonnevanck.nl

 

 

 

 

 

 

 

Lieke Bisseling
Zakelijk directeur
bisseling@sonnevanck.nl

 

 

 

 

 

 

 

Betsy Postma
Productieleider
productie@sonnevanck.nl

 

 

 

 

 

 

 

Susan Waanders
Educatie
educatie@sonnevanck.nl

Michiel Bijmans | Artistieke staf
dramaturgie@sonnevanck.nl

Alicja Marmol-Kroeze | Boekhouding
boekhouding@sonnevanck.nl

Anna Lesterhuis | Marketing & Publiciteit
publiciteit@sonnevanck.nl

Sanne Oostenga| Marketing

Rieke Oudejans | Bemiddeling
bemiddeling@sonnevanck.nl

Jeroen van Terheijden | Techniek
techniek@sonnevanck.nl

Christian Toonk | Techniek
techniek@sonnevanck.nl

Belinda Vergeer | Secretariaat
kantoor@sonnevanck.nl

Erna Lagendijk | Interne Dienst

Stephanie Boks | Interne Dienst

Lemmy | Kantoorhond

 

 

Raad van Toezicht

Voorzitter: Hajé Nordbeck

Leden: Brigitte de Goeij, Tineke van Ham, Ilse Kruiders en Danny Oonk

 

Foto's: Annabel Jeuring
Foto header: Agnes Booijink